Forum dyskusyjne klasy 3E


#1 2008-02-20 20:40:03

Mariusz

..C..Z..Ł..O..W..I..E..K..

4111855
Call me!
Skąd: Raj na Ziemi :D
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 744
Punktów :   
WWW

Dzień Hipisa...

Przypominam, że w piątek robimy heppening...

Jeżeli chodzi o strój to:
"Zewnętrzną oznakę przynależności do ruchu stanowiły długie włosy, bose stopy i swoisty ubiór. Mężczyźni i kobiety nosili długie włosy opadające na plecy, w które często wplątywali kwiaty lub wianki. Mężczyźni zapuszczali brody. Jeżeli klimat na to pozwalał, chodzili boso (po trzech tygodniach chodzenia boso skóra na stopach grubieje i tworzy naturalny but). Strój miał wyrażać związek z naturą i musiał być funkcjonalny, najlepiej w jak największym stopniu własnoręcznie wykonany, z naszywkami. Niezależnie od okoliczności, wszędzie nosiło się to samo ubranie. Przeważnie w jasnych kolorach inspirowane wzorami Indian północno- i południowoamerykańskich oraz hinduskimi. Kolorowe, kwieciste, luźne bluzki z szerokimi rękawami, indiańskie poncza, wytarte jeansy z szerokimi nogawkami – dzwony, barwne cygańskie spódnice, do tego różne tanie ozdoby z drewna podwieszane na rzemykach. Kolorowe koraliki, paciorki na szyi i przegubach dłoni, dzwonki, pacyfki, apaszki i opaski na włosach."

-mile widziane peruki
-boso, ze względów klimatyczno-higienicznych, raczej chodzić nie będziemy, dlatego sandały i klapki...
-pacyfki we wszelkim kształcie również bedą mile widziane
- Jeżeli ktoś ma możliwość to może zrobić flagę z pacyfką, tudzież emblematy z napisami:"Make love, not war" ,"Non-violence", albo "Peace and love", "zwierzęta to moi przyjaciele, a ja nie jadam przyjaciół"
-Zamiast dzwonów, można wziąc normalne jeansy, no ale jak ktoś ma w szafie (po rodzicach czy coś) to wiecie
-hippisi lubili pewne środki odurzające i to w za dużych ilościach: "Turn on, tune in, drop out " Tak więc tą cechę również możecie jakoś wyrazić;)

No to by było na tyle


"Boję się stracić cudowność wspaniałą
twoich oczu posągu i słów twoich brzmienia,
które mi nocą kładą na policzek małą
różę samotną twojego westchnienia."
"Kiedy umrę, zostawcie otwarte okno na balkon..."

Offline

 

#2 2008-02-20 21:35:36

phaja

Użytkownik

2451002
Call me!
Skąd: Piaskowa-city
Zarejestrowany: 2007-06-24
Posty: 107
Punktów :   

Re: Dzień Hipisa...

Mariusz napisał:

-hippisi lubili pewne środki odurzające i to w za dużych ilościach: "Turn on, tune in, drop out " Tak więc tą cechę również możecie jakoś wyrazić;)

To co komu załatwić ?


Ready or not,
Here I come,
You can't hide.
Gonna find you, and take it slowly.
Ready or not,
Here I come,
You can't hide
Gonna find you, and make you want me.

Offline

 

#3 2008-02-20 21:39:18

Mariusz

..C..Z..Ł..O..W..I..E..K..

4111855
Call me!
Skąd: Raj na Ziemi :D
Zarejestrowany: 2007-06-21
Posty: 744
Punktów :   
WWW

Re: Dzień Hipisa...

No wiesz, ja miałem na myśli raczej improwizację pewną

Wystarczą same bibułki, z herbatą w środku


"Boję się stracić cudowność wspaniałą
twoich oczu posągu i słów twoich brzmienia,
które mi nocą kładą na policzek małą
różę samotną twojego westchnienia."
"Kiedy umrę, zostawcie otwarte okno na balkon..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbox360x.pun.pl www.nakamasoul.pun.pl www.gpoke.pun.pl www.sitegothic.pun.pl www.czytamybiblie.pun.pl